Новини світу цукор, виробництво, Бразилія, Індія, попит, потужність, Перська затока, ОАЕ, Al Khaleej Sugar
Дешевий цукор з Індії та Бразилії призводить до скорочення його виробництва у країнах Перської затоки

 

https://www.gazeta.ru/

Наповнення світового ринку дешевим цукром з Індії та Бразилії змусило переробників у Перській затоці скоротити виробництво.

Про це повідомляє agbi.

Менеджери компанії Al Khaleej Sugar у Дубаї на конференції повідомили, що компанія працює на 70% своїх потужностей, оскільки регіональні цукрові заводи борються з надлишком потужностей.

ОАЕ входять до найбільших споживачів цукру: середнє споживання становить 213 кг на особу на рік, що зазвичай вигідно місцевим виробникам.

Керуючий директор компанії Джамаль аль-Гурайр повідомив, що деякі переробні заводи Близького Сходу працюють на 30-40% потужності. «Зростання попиту не спостерігається», — сказав він.

Al Khaleej виробляє 1,6 млн т на рік, у тому числі 20% продаються на місцевому ринку, а 80% експортуються.

Родріго Бермехо, менеджер з аналізу цукру та етанолу в американській компанії Expana, що займається дослідженнями сировинних товарів, повідомив, що недавні показники маржі не залучають місцеві переробні заводи, і це змушує їх працювати нижче максимальної потужності.

На його думку, нинішні труднощі виробників цукру в Перській затоці з дешевим цукром будуть недовгими, оскільки більшість аналітиків переглянули прогнози виробництва цукру в Індії у бік зниження.

Бразилія та Індія виробляють 25% та 19% світового цукру відповідно. Жодна країна Перської затоки не входить до десятки найбільших світових виробників цукру.

Читайте також:

В Індії спостерігається значне скорочення виробництва цукру